PVA2A681A01R00
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
PVA2A681A01R00
Beschreibung:
TRIMMER 680 OHM 0.1W SMD
Benutzer handbuch
Termination Style J Lead
Tolerance ±25%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Obsolete
Resistance 680 Ohms
Series PVA2
Power (Watts) 0.1W, 1/10W