PVF100594WE1
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
PVF100594WE1
Beschreibung:
LABEL DIE-CUT 1" X 5.94" WHITE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Series PVF
Label Size 1" x 5.94" (25.4mm x 150.9mm)