PVG3A101C01R00
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
PVG3A101C01R00
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Auf Lager : 4689
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.142" x 0.134" Face (3.60mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 Ohms
Series PVG3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W