PW180KA4800F01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Produkt-Nr.:
PW180KA4800F01
Beschreibung:
POE INJECTOR 20W 48V DESKTOP
Auf Lager : 72
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Compliance -
Output Connector RJ45 (Data, Power)
Approval Agency CE, cULus, EN, IEC
Current - Output 400 mA
Input Connector IEC 320-C14
Mounting Type Desktop
Size / Dimension 3.98" L x 2.40" W x 1.35" H (101.0mm x 61.5mm x 34.2mm)
Product Status Active
Weight 0.353 lb (160.12 g)
Series PW180KA
Type Midspan Injector
Number of Ports 1
Data Rate 10/100 Mbps
Efficiency 70%
Note AC Power Cord Sold Separately
Voltage - Output 48V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Features OCP
Package Box
Power (Watts) - Per Port 20W
Voltage - Input 100 ~ 250 VAC