PWCD-515PC13-10A-01F-RED
Unirise USA
Produkt-Nr.:
PWCD-515PC13-10A-01F-RED
Hersteller:
Unirise USA
Beschreibung:
CORD 5/15P - C13 18AWG RED 1FT
Auf Lager : 80
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
1st Connector NEMA 5-15P
Voltage Rating 125V
Color Red
Current Rating (Amps) 10A
2nd Connector IEC 320-C13
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series -
Length 1.00' (304.8mm)