PX0695/30/63
Bulgin
Produkt-Nr.:
PX0695/30/63
Hersteller:
Bulgin
Beschreibung:
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Auf Lager : 200
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 32.26mm x 24.77mm
Approval Agency CSA, ENEC, UL, VDE
Termination Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series PX
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.118" (3.00mm)
Current Rating - Appliance Inlet 10A