Zuhause / Oscillators / PYEUDCJAYF-22.579200
minImg
PYEUDCJAYF-22.579200
Taitien
Produkt-Nr.:
PYEUDCJAYF-22.579200
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.038" (0.96mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 27mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series PY-U
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 22.5792 MHz