Q10F5SXXSR02E
APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q10F5SXXSR02E
Hersteller:
APEM Inc.
Beschreibung:
LED PANEL INDICATOR RED 2V IP67
Auf Lager : 363
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style Round with Flat Top
Series Q10
Type LED
Voltage 2V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4