Q14P3CXXW12E
APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q14P3CXXW12E
Beschreibung:
LED PM INDICATOR PROMINENT WHITE
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 1000mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q14
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia