Q22F1CXXR12E
APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q22F1CXXR12E
Hersteller:
APEM Inc.
Beschreibung:
INDICATOR 12V 22MM FLUSH RED
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 70mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q22
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia