Q4XTBLAF300-Q8
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
Q4XTBLAF300-Q8
Beschreibung:
SENSOR OPTICAL 3-30CM
Auf Lager : 12
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Series Q4X
Voltage - Output (Typ) @ Distance -
Sensing Distance 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm)
Output Type -
Voltage - Supply 10V ~ 30V