Q6F1CXXB24E
APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q6F1CXXB24E
Hersteller:
APEM Inc.
Beschreibung:
INDICATOR 24V 6MM FLUSH BLUE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 100mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q6
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1