Q8F1BXXHR24E
APEM Inc.
Produkt-Nr.:
Q8F1BXXHR24E
Hersteller:
APEM Inc.
Beschreibung:
8MM FLSH BLK CHRM HYP RED 24VDC
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.32" (8.13mm)
Millicandela Rating 980mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q8
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.40mm Dia