QB0505B25WYT
American Technical Ceramics
Produkt-Nr.:
QB0505B25WYT
Beschreibung:
THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Benutzer handbuch
Usage Heat Transfer
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity 7°C/W, 10°C/W
Color -
Backing, Carrier -
Outline 1.27mm x 1.27mm
Material Beryllium Oxide
Thermal Conductivity 100W/m-K, 153W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0025" (0.064mm)