Zuhause / Oscillators / QM5520LEV-25.0M
minImg
QM5520LEV-25.0M
Pletronics, Inc
Produkt-Nr.:
QM5520LEV-25.0M
Hersteller:
Pletronics, Inc
Beschreibung:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS TTL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 35mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series PRONTO™ QM55L
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS, TTL
Mfr Pletronics, Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz