QS30LLPCQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
QS30LLPCQ
Beschreibung:
PHOTO SEN LASER RETRO 0.2-18M
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP67
Response Time 500µs
Sensing Distance 7.87" ~ 70.87" (200mm ~ 1800mm)
Output Configuration NPN/PNP
Sensing Method Retroreflective, Polarized
Light Source -
Product Status Active
Connection Method Connector
Series QS30
Voltage - Supply 10V ~ 30V