QS81XXHO110
APEM Inc.
Produkt-Nr.:
QS81XXHO110
Hersteller:
APEM Inc.
Beschreibung:
INDICATOR 8MM FIXED HI ORA 110V
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 4100mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings AC
Lens Style Round with Flat Top
Series QS
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia