QS81XXY12
APEM Inc.
Produkt-Nr.:
QS81XXY12
Beschreibung:
INDICATOR 8MM FIXED YEL 12V SLDR
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 20mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia