Zuhause / Oscillators / QVMQF576D25-2.0A-1000.000
minImg
QVMQF576D25-2.0A-1000.000
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
QVMQF576D25-2.0A-1000.000
Beschreibung:
XTAL OSC VCTCXO 1.0000GHZ LVDS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 31mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 1 GHz