R114075000
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R114075000
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Beschreibung:
SMB F STR CR 2/50
Auf Lager : 506
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Center Contact Material Beryllium Copper
Ingress Protection -
Mating Cycles 500
Voltage Rating 335 V
Product Status Active
Includes 4 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Insulator
Number of Ports 1
Mfr Radiall USA, Inc.
Connector Type Plug, Female Socket
Features -
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Snap-On
Mounting Feature -
Series -
Cable Group RG-174, 179, 316
Body Material Brass
Connector Style SMB
Housing Color Gold
Shield Termination Crimp
Package Bulk
Body Finish Gold
Impedance 50Ohm
Contact Termination Crimp
Frequency - Max 4 GHz