R114425000
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R114425000
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Beschreibung:
SMB / STRAIGHT PLUG RECEPTACLE F
Benutzer handbuch
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Center Contact Material Beryllium Copper
Ingress Protection -
Mating Cycles 500
Voltage Rating 500 V
Product Status Active
Includes -
Number of Ports 1
Mfr Radiall USA, Inc.
Connector Type Receptacle, Female Socket
Features -
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Insertion Loss -
Mounting Type Through Hole
Fastening Type Snap-On
Mounting Feature -
Series -
Cable Group -
Body Material Brass
Connector Style SMB
Housing Color Gold
Shield Termination Solder
Package Bulk
Body Finish Gold
Impedance 50Ohm
Contact Termination Solder
Frequency - Max 4 GHz