R1238L12BPLB2A
Pelonis Technologies
Produkt-Nr.:
R1238L12BPLB2A
Beschreibung:
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Auf Lager : 40
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Air Flow 104.4 CFM (2.96m³/min)
Noise 39.8dB(A)
Static Pressure 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cUL, UL
Fan Type Tubeaxial
Termination 3 Wire Leads
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Product Status Active
RPM 2600 RPM
Series Intelligent Motion
Power (Watts) 3.6 W
Mfr Pelonis Technologies
Package Bulk
Width 38.00mm