R1272S032A033-0500EV
Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
R1272S032A033-0500EV
Beschreibung:
EVAL BOARD FOR 3.3V R1272S
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Main Purpose DC/DC, Step Down
Current - Output -
Product Status Active
Series -
Regulator Topology Buck
Frequency - Switching 500kHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 3.3V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr Nisshinbo Micro Devices Inc.
Utilized IC / Part R1272S
Package Bulk
Voltage - Input 4V ~ 34V