R24P1509D
Recom Power
Produkt-Nr.:
R24P1509D
Hersteller:
Recom Power
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
Auf Lager : 34
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -9V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 26.4V
Voltage - Isolation 6.4 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 33mA, 55mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 21.6V
Series ECONOLINE RxxPxx (1W)
Power (Watts) 1 W
Type Isolated Module
Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Efficiency 80%