R30-3000500
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
R30-3000500
Hersteller:
Harwin Inc.
Beschreibung:
HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 5MM
Benutzer handbuch
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Male, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.197" (5.00mm) Hex
Weight -
Series R30-300
Length - Overall 0.433" (11.00mm)
Between Board Height 0.197" (5.00mm)