R30-4001802
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
R30-4001802
Hersteller:
Harwin Inc.
Beschreibung:
HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 18MM
Benutzer handbuch
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Male, Male
Product Status Active
Diameter - Outside 0.217" (5.50mm) Hex
Weight -
Series R30-400
Length - Overall 1.181" (30.00mm)
Between Board Height 0.709" (18.00mm)