R30-9401600
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
R30-9401600
Hersteller:
Harwin Inc.
Beschreibung:
HEX SPACER M3 PLASTIC 16MM
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.116" (2.95mm)
Color Natural
Material Plastic
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Weight -
Series R30-940
Length - Overall 0.630" (16.00mm)
Between Board Height 0.630" (16.00mm)