R40-6610700
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
R40-6610700
Hersteller:
Harwin Inc.
Beschreibung:
ROUND SPACER M4 NYLON 7MM
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.179" (4.55mm)
Color Natural
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Obsolete
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series R40-661
Length - Overall 0.276" (7.00mm)
Between Board Height 0.276" (7.00mm)