R404155000
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R404155000
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Beschreibung:
TERMINATION: SMB F 8GHZ 0.5W 50O
Benutzer handbuch
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Contact Finish Gold
Mounting Type Free Hanging, Cap
Product Status Active
Series -
Body Material -
Connector Style SMB
Contact Material Beryllium Copper
Mfr Radiall USA, Inc.
Connector Type Plug, Female Socket
Features Cord
Package Bulk
Body Finish -
Impedance 50 Ohms
Frequency - Max 8 GHz