R404N05000
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R404N05000
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Beschreibung:
TERM SMA M 18 GHZ 1W
Auf Lager : 25
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Contact Finish Gold
Mounting Type Free Hanging, Cap
Product Status Active
Series -
Body Material Stainless Steel
Connector Style SMA
Contact Material Brass
Mfr Radiall USA, Inc.
Connector Type Plug, Male Pin
Features -
Package Bulk
Body Finish -
Impedance 50 Ohms
Frequency - Max 18 GHz