R432173000
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R432173000
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Beschreibung:
COUPLER: N 0.15-0.3GHZ 10DB
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Applications General Purpose
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Package / Case Module
Power - Max 500W
Mfr Radiall USA, Inc.
Coupler Type Standard
Frequency 150MHz ~ 300MHz