R56-7D.5-24
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
R56-7D.5-24
Beschreibung:
RELAY-.5AMP-DC 24V
Auf Lager : 103
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series R56
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 500 mA
Mfr NTE Electronics, Inc
Coil Voltage 24VDC