R570413000
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R570413000
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Paket:
Module
Beschreibung:
IC RF SWITCH SPDT 18GHZ MODULE
Auf Lager : 52
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.35dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 18GHz
Circuit SPDT
Topology -
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 18GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 60dB (min)
Features -
P1dB -
Package Bulk
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm