RAC02-3.3SGA
Recom Power
Produkt-Nr.:
RAC02-3.3SGA
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Auf Lager : 40
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial)
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus, FCC
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.33" L x 0.87" W x 0.75" H (33.7mm x 22.2mm x 19.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) -
Number of Outputs 1
Series POWERLINE RAC02-GA (2W)
Type Enclosed
Line Regulation ±2%
Package / Case 4-DIP Module
Efficiency -
Mfr Recom Power
Features Universal Input
Load Regulation ±6%
Package Tube
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC