RAC15-3.3SB-E-ST
Recom Power
Produkt-Nr.:
RAC15-3.3SB-E-ST
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 3 A
Series POWERLINE RAC15-B (15W)
Power (Watts) 15W
Type Enclosed
Efficiency 75%
Mfr Recom Power
Features DC Input Capable, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC