RAVF164DFT6K80
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RAVF164DFT6K80
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series RAVF
Power Per Element 100mW