Zuhause / Oscillators / RB12M28800L100
minImg
RB12M28800L100
TGS
Produkt-Nr.:
RB12M28800L100
Hersteller:
TGS
Beschreibung:
XTAL OSC XO 12.2880MHZ HCMOS TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CO8
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-DIP, 4 Leads (Half Size)
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS
Mfr TGS
Base Resonator Crystal
Frequency 12.288 MHz