RBEF030080R00KFB00
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RBEF030080R00KFB00
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
300W 80 OHM RIBBON-WIRE FIXED
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 415°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 80 Ohms
Series RBEF
Power (Watts) 300W