RC-RFSK1-868
RadioControlli
Produkt-Nr.:
RC-RFSK1-868
Hersteller:
RadioControlli
Paket:
15-SIP
Beschreibung:
868MHZ FSK RECEIVER MODULE
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 80°C
Applications Automotive, Home/Building Automation, Wireless Security, Wireless Sensors
Data Interface -
Product Status Active
Supplier Device Package 15-SIP
Modulation or Protocol FSK
Series -
Sensitivity -100dBm
Memory Size -
Package / Case 15-SIP Module, 9 Leads
Current - Receiving 6.8mA
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V
Data Rate (Max) 4.8kbps
Mfr RadioControlli
Frequency 868.35MHz