RC020080BD20238BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
RC020080BD20238BJ1
Beschreibung:
CAP CER 2000PF 4KV NONSTND
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 3.189" (81.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4000V (4kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case Nonstandard, Tabbed
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 2000 pF