RC1/4203JTB
Kamaya Inc.
Produkt-Nr.:
RC1/4203JTB
Hersteller:
Kamaya Inc.
Beschreibung:
RES 20K OHM 5% 1/4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 20 kOhms
Series RC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W