RC112-0.35-22M
Schaffner EMC Inc.
Produkt-Nr.:
RC112-0.35-22M
Hersteller:
Schaffner EMC Inc.
Beschreibung:
CMC 22MH 350MA 2LN TH
Auf Lager : 252
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.9Ohm
Approval Agency VDE
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm)
Height (Max) 0.315" (8.00mm)
Product Status Active
Series RC
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 350mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr Schaffner EMC Inc.
Filter Type Power Line
Package Bulk
Inductance @ Frequency 22 mH @ 10 kHz