RC1210FR-07232RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
RC1210FR-07232RL
Hersteller:
YAGEO
Paket:
1210
Beschreibung:
RES 232 OHM 1% 1/2W 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 232 Ohms
Series RC_L
Power (Watts) 0.5W, 1/2W