RC1218DK-07620RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
RC1218DK-07620RL
Hersteller:
YAGEO
Paket:
1218
Beschreibung:
RES 620 OHM 0.5% 1W 1812 WIDE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Resistance 620 Ohms
Series RC_L
Power (Watts) 1W