RC14JT24R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RC14JT24R0
Beschreibung:
RES 24 OHM 5% 1/4W AXIAL
Auf Lager : 8378
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 24 Ohms
Series RC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W