RC1KB330R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RC1KB330R
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 330 OHM 10% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 Ohms
Series RC
Power (Watts) 1W