RC2512FK-0756RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
RC2512FK-0756RL
Hersteller:
YAGEO
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 56 OHM 1% 1W 2512
Auf Lager : 8611
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 56 Ohms
Series RC_L
Power (Watts) 1W