RC2512FK-7W33RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
RC2512FK-7W33RL
Beschreibung:
RES 33 OHM 1% 2W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 33 Ohms
Series RC_L
Power (Watts) 2W