RCC040210R0FKED
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCC040210R0FKED
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
0402
Beschreibung:
RCC0402 100 10R 1% ET7 E3
Auf Lager : 89033
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 Ohms
Series RCC e3
Power (Watts) 0.125W, 1/8W