RCC08054K99FKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RCC08054K99FKEA
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
0805
Beschreibung:
RCC0805 100 4K99 1% ET1 E3
Auf Lager : 102359
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.99 kOhms
Series RCC e3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W